Balsavimas dėl pilietybės išsaugojimo

Turėk savo balsą ir pareikšk savo nuomonę dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo! Tai labai paprasta: vos keli žingsniai, minutė tavo laiko, ir tu jau rinkėjas.

Pasiruošk

Registruojantis reikės nurodyti savo asmens kodą bei dokumento numerį, tad jei nežinai šių duomenų mintinai, turėk po ranka pasą ar ID kortelę.

Registruokis

Registruojantis reikės suvesti ne tik asmens kodą ir dokumento numerį, bet ir vardą bei pavardę. Atkreipk dėmesį, kad reikia naudoti lietuviškos abėcėlės raides – jei šių raidžių klaviatūroje nėra, jas galėsi nukopijuoti tiesiog registracijos puslapyje. Patikrinus asmens duomenis, taip pat reikės pasirinkti, kaip nori balsuoti – paštu ar ambasadoje – ir pateikti prašymą.

Tu jau esi rinkėjas!

Viskas, tu jau esi rinkėjas. Atkreipk dėmesį, kad balsuoti gali ne tik dėl pilietybės išsaugojimo, bet ir Lietuvos Prezidento, Europos Parlamento rinkimuose bei referendume dėl Konstitucijos 55 straipsnio keitimo.

Pradėk Paspaudęs mygtuką pateksi tiesiai į registracijos tinklalapį. Jame taip pat rasi visą išsamią rinkėjams aktualią informaciją.