Pasaulio Lietuvių Bendruomenės (PLB) pilietinė iniciatyva DABAR2019 siekia skatinti po visą pasaulį migruojančius lietuvius nepamiršti savo pilietinės pareigos ir aktyviai balsuoti artėjančiuose Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europarlamento rinkimuose bei paskelbtame referendume dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo. Projekto tikslas – pateikti informaciją apie tai, kaip tapti rinkėju, balsavimo procesą, kandidatus ir jų rinkimines programas. Balsuodamas prisidedi prie Lietuvos ateities kūrimo!

Prezidento Valdo Adamkaus kvietimas dalyvauti referendume dėl pilietybės išsaugojimo

Dalinamės puikiu VU TSPMI politologų komandos sukurtu įrankiu, kuriame rinkėjai yra kviečiami atlikti trumpą testą ir sužinoti, kurie kandidatai į LR Prezidentus yra arčiausiai jų pažiūrų.

Atlikę šių metų Lietuvos Prezidento rinkimams skirtą testą, galėsite palyginti asmenines nuostatas su kandidatų į Prezidentus prioritetais bei susipažinti su kiekvieno jų atsakymais ir komentarais. Į pateiktus klausimus neatsakė tik vienas kandidatas į LR Prezidentus – Valdemaras Tomaševski.

Visi Lietuvos piliečiai, planuojantys balsuoti užsienyje, gali registruotis balsavimui. Registracija vyksta per Vyriausiosios Rinkimų Komisijos (VRK) puslapį:

Paremkite PLB pilietinę akciją DABAR2019

Jūsų auka yra pervedama į Pasaulio Lietuvių Bendruomenės (PLB) sąskaitą. Surinktos lėšos yra naudojamos kuo platesniam rinkėjų informavimui bei raginimui atlikti savo pilietinę pareigą balsuoti .