Pasaulio Lietuvių Bendruomenės (PLB) pilietinė iniciatyva DABAR2019 siekia skatinti po visą pasaulį migruojančius lietuvius nepamiršti savo pilietinės pareigos ir aktyviai balsuoti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europarlamento rinkimuose bei paskelbtame referendume dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo. Projekto tikslas – pateikti informaciją apie tai, kaip tapti rinkėju, balsavimo procesą, kandidatus ir jų rinkimines programas. Balsuodamas prisidedi prie Lietuvos ateities kūrimo!

Visi Lietuvos piliečiai, planuojantys balsuoti užsienyje, gali registruotis balsavimui. Registracija vyksta per Vyriausiosios Rinkimų Komisijos (VRK) puslapį:

Kuris kandidatas ar partija arčiausiai tavo pažiūrų?

Dalinamės puikiais VU TSPMI politologų komandos sukurtais įrankiais: rinkėjai yra kviečiami atlikti trumpus testus ir sužinoti, kurie kandidatai į LR Prezidentus bei kurios partijos ir komitetai, siekiantys patekti į Europos Parlamentą, yra arčiausiai jų pažiūrų:

Atlikę šių metų Lietuvos Prezidento rinkimams skirtą testą, galėsite palyginti asmenines nuostatas su kandidatų į Prezidentus prioritetais bei susipažinti su kiekvieno jų atsakymais ir komentarais.

Atlikę šių metų Europos Parlamento rinkimams skirtą testą, galėsite palyginti asmenines nuostatas su partijų ir komitetų, siekiančių patekti į Europos Parlamentą, prioritetais.

Prezidento Valdo Adamkaus kvietimas dalyvauti referendume dėl pilietybės išsaugojimo

Prezidento rinkimuose bei referendume dėl pilietybės išsaugojimo sudalyvavo rekordinis – daugiau nei TRIS KARTUS DIDESNIS už 2016m. Seimo rinkimus – rinkėjų skaičius užsienyje! Tarp daugybės #MūsųMetasDABAR renginių bei veiklų vykdėme ir plačią piliečių užsienyje informavimo kampaniją pasitelkiant mokamą reklamą per Facebook, Google ir lietuviškų portalų užsienio srautą. Rinkėjų aktyvinimo rezultatai maloniai nustebino net ir mus pačius! Paaukok pilietinei iniciatyvai DABAR €5, €10, ar €20 kad galėtume padengti rinkėjų informavimo bei aktyvinimo išlaidas. Ačiū už Jūsų dosnumą! #MūsųMetasDABAR

Paremkite PLB pilietinę akciją DABAR2019

Jūsų auka yra pervedama į Pasaulio Lietuvių Bendruomenės (PLB) sąskaitą. Surinktos lėšos yra naudojamos kuo platesniam rinkėjų informavimui bei raginimui atlikti savo pilietinę pareigą balsuoti.   

Sekite #MūsųMetasDABAR šiuose socialiniuose tinkluose:

DABAR2019 projektas iš dalies finansuojamas: